همکاران و کتابداران عزیز

خدا قوت

هفته کتاب امسال نیز به پایان رسید و جا داره از همه بزرگوارانی که در همه نقاط کشور به خصوص کتابخانه های عمومی استان سیستان و بلوچستان در راستای تکریم مقام کتاب، کتابدار و کتابخوان تلاش و کوشش نمودند به نوبه خودم تشکر نمایم.

علیرغم تلاش فراوان کتابداران چند کتابخانه فعال استان، متاسفانه امسال سهمی در میان برگزیدگان کشوری نهاد کتابخانه های عمومی کشور که در استان یزد برگزار شد نداشتیم. بنظر بنده  یکی از دلایل مهم، عدم مستند سازی برنامه های فرهنگی و ثبت بموقع آنها در سامانه فرهنگی، عدم ثبت امانتها و بازگشت های موقت، عدم ثبت فعالیتهای حوزه خیرین و مشارکتها در سامانه سامان و چندین عامل ریز و پیش پا افتاده دیگر می باشد، که امید دارم با همفکری یکدیگر و تلاش و کوشش بیشتر این نقیصه برطرف گردد و شاهد درخشش کتابخانه ها و کتابداران استان در سطح کشوری باشیم.

در شورای اداری استان که با حضور روسا و سرپرستان ادارات در ابتدای تابستان برگزار شد، با توجه به دغدغه اجرای فعالیتهای فرهنگی، برخی فعالیتها که قاعدتا در اکثر کتابخانه های عمومی استان و کشور اجرا می شود مجدد جهت یادآوری ارائه گردید، حال با توجه به شروع دور جدید ثبت فعالیت های فرهنگی برای هفته کتاب سال 1399، فایل این برنامه ها رو جهت بهره برداری لازم کتابداران و همکاران محترم بر روی وبلاگ قرار می دهم.

فایل دریافت

به امید موفقیت روز افزون و درخشش کتابداران و کتابخانه های استان

در 28 دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Daniel سریال ناب راهنمای خرید یخچال تک بیت های ناب هیئت میثاق الحسین{ع}سیستان پزشکی در ترکیه اجاره منزل و ویلا در جزیره کیش سرای بی نام اندیشه و پندار من فصل خزان جهان موزیک